content header

Medewerkers SBOH

Onze medewerkers van de verschillende afdelingen.

Afdeling bestuurszaken

Cynthia Vermeulen

bestuurssecretaris

030 227 27 02 c.vermeulen@sboh.nl

Angèle van Basten

afdelingssecretaresse

030 227 27 26 a.vanbasten@sboh.nl

Jessica Beekvelt

managementassistent Raad van Bestuur

030 227 27 58 j.beekvelt@sboh.nl

Afdeling communicatie

Charlotte Teelen

manager communicatie

030 227 27 30 c.teelen@sboh.nl

Hella Kolker

communicatiemedewerker

030 227 27 28 h.kolker@sboh.nl

Afdeling HR

Marcel Harms

HR-adviseur

030-22 727 43 m.harms@sboh.nl

Tessa van der Wurf

HR-assistent

030 227 27 06 t.vanderwurf@sboh.nl

Afdeling ICT

Wout Schoenmaekers

manager ICT

030 227 27 07 w.schoenmaekers@sboh.nl

Shanna van Campen

functioneel beheerder

030 227 27 11 s.vancampen@sboh.nl

Rob Kamphuis

functioneel beheerder

030 227 27 22 r.kamphuis@sboh.nl

Leeanne Nieuwlaar

functioneel beheerder

030 227 27 44 l.nieuwlaar@sboh.nl

Afdeling control

Bram van de Ven

manager control a.i.

030 227 27 52 b.vandeven@sboh.nl

Anita Vreling

business controller

030 227 27 23 a.vreling@sboh.nl

Evelien Geelhoed

financial controller

030 227 27 24 e.geelhoed@sboh.nl

Afdeling externe relaties & strategie

Joas Duister

manager externe relaties & strategie

030 227 27 25 j.duister@sboh.nl

Hans Schmidt

manager externe zaken

030 227 27 27 h.schmidt@sboh.nl

Jacqueline Janssen

project-/managementondersteuner

030 227 27 05 j.janssen@sboh.nl

Bart Kooiman

beleidsmedewerker

030 227 27 01 b.kooiman@sboh.nl

Annette van der Laan

strategisch adviseur

030 227 27 03 a.vdlaan@sboh.nl

Merel Mooren

accountmanager

030 227 27 04 m.mooren@sboh.nl

Afdeling dienstverlening

Hidde Moerman

manager dienstverlening

030 227 27 77 h.moerman@sboh.nl

Team werkgeverszaken

Petra Stins

teammanager werkgeverszaken

030 227 27 31 p.stins@sboh.nl

Samira Chahyd

casemanager procesbewaking ziekteverzuim

030 227 27 32 casemanagement@sboh.nl

Tessa van der Wurf

casemanager procesbewaking ziekteverzuim

030 227 27 06 casemanagement@sboh.nl

Laura Dekker

adviseur werkgeverszaken

030 227 27 44 l.dekker@sboh.nl

Team aios-service

Angela van Elk

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Wilma van Heusden

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Miriam van der Hut

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Judith Jeurissen

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Sanneke Lawerman

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Kayleigh du Prie

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Koen Prins

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Linda Rajao

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Jacqueline Renes

senior medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Marijke Ridderikhoff

senior medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Lizanne Westerhout

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Renski Douw

medewerker aios-service

030 227 27 00 sboh@sboh.nl

Team salarisadministratie

Fatima Rahrouh

salarisadministrateur

030 227 27 33 f.rahrouh@sboh.nl

Ada Romijn

medewerker salarisadministratie

030 227 27 35 r.romijn-borst@sboh.nl

Sabina Visscher

salarisadministrateur

030 227 27 37 s.visscher@sboh.nl

Team financiƫn

Ron Dwarswaard

teammanager financiën a.i.

030 227 27 20 r.dwarswaard@sboh.nl

Lawand Elias

medewerker financiën

030 227 27 56 l.elias@sboh.nl

Youri Houtveen

medewerker financiën

030 227 27 53 y.houtveen@sboh.nl

Anthonie Jacobsen

financieel controller

030 227 27 51 a.jacobsen@sboh.nl

Jeffrey Mathu

senior administrator

030 227 27 54 j.mathu@sboh.nl

Monika Zborowska

medewerker financiën

030 227 27 55 m.zborowska@sboh.nl

Bedrijfsartsen

Joyce Hasselaar

Bedrijfsarts

088 008 8916 onderwijs@zorgvandezaak.nl

Op de hoogte blijven van SBOH?

Meld je aan voor SBOH-nieuws!